Hlavní obsah

Fotbalisté AIK Stockholm před duelem na Slovácku remizovali s nováčkem ligy

Fotbalisté AIK Stockholm, kteří budou ve 4. předkole Evropské konferenční ligy soupeřem Slovácka, remizovali v 18. kole švédské ligy na domácí půdě s nováčkem Värnamo 2:2. Klub z hlavního města udělal v sestavě oproti čtvrtečnímu utkání v Tetovu čtyři změny.

Fotbalisté AIK Stockholm remizovali s nováčkem ligy (archivní foto)

Článek

Värnamo šlo po 28 minutách do vedení díky trefě Antonssona, za domácí vyrovnal ve 44. minutě Ayari. Antonsson vrátil hostům druhým gólem vedení v 63. minutě, konečný výsledek 2:2 stanovil v 78. minutě střídající Lustig.

AIK tak v průběžné tabulce patří páté místo s náskokem dvou bodů a jednoho utkání na šestý Göteborg. Stockholmský tým se v úvodním utkání 4. předkola EKL představí v Uherském Hradišti od 19:00.

Utkání odehrál AIK v sestavě: Nordfeldt - Otieno, Collins (57. Papajannopulos), Miloševič (46. Lustig), Mendes - Ayari, Hussein, Larsson (69. Ring), Thill - Mbunga Kimpioka (75. Bahoui), Abdirhman (57. Guidetti).